30 листопада 2022 року fmedicine@pdmu.edu.ua (0532) 60-95-80 Мапа сайту

Кафедра сімейної медицини і терапії впроваджує питання академічної доброчесності

Положення про академічну доброчесність
Матеріали для викладачів та кураторів
Кодекс академічної доброчесності

Витяг з протоколу №8 методичних засідань кафедри сімейної медицини і терапії від 09.12.2020

На зустрічі колективу кафедри сімейної медицини і терапії (11 листопада 2020 р.) було розглянуто актуальні питання дотримання етичних принципів та визначених законом правил, відповідно яких викладачі, лікарі-інтерни, лікарі-слухачі мають керуватися при навчанні, викладанні та провадженні наукової роботи з метою збереження довіри до результатів навчання та підтримки наукових досягнень.

Завідувач кафедри, к. мед. н., доцент Бабаніна М.Ю. відзначила, що впровадження академічної доброчесності у сучасному навчальному процесі є невід’ємною частиною якісної вищої освіти і починати треба із себе.На зустрічі були детально обговорені питання статті 42 Закону України «Про освіту», в якій розглянуті основи дотримання академічної доброчесності в навчальному процесі.

Також до бесіди були залучені лікарі-інтерни 1 року навчання, яких ознайомили із принципами академічної доброчесності, що виховують відповідальність у роботі, навчають дотримуватися толерантності в ставленні до думок інших, здобувати власні знання.


Витяг з протоколу №12 кафедрального засідання кафедри сімейної медицини і терапії від 20.01.2021


Витяг з протоколу №18 кафедрального засідання кафедри сімейної медицини і терапії від 03.03.2021


Витяг з протоколу №29 кафедрального засідання кафедри сімейної медицини і терапії від 16.03.2022